
Welke verzekering dekt waterschade bij daklekkage?
Heb je last van een daklekkage? Dan kan dat flinke waterschade veroorzaken aan je woning én je spullen. Gelukkig ben je via Promovendum goed verzekerd. Afhankelijk van je situatie kunnen 2 verzekeringen de kosten voor waterschade dekken:
- Je inboedelverzekering voor schade aan je spullen in huis, zoals meubels, kleding of elektronica.
- Je woonhuisverzekering (opstalverzekering) voor schade aan alles wat vastzit aan je huis, zoals het plafond, inbouwapparatuur, muren of vloer.
Welke verzekering jij nodig hebt, hangt af van jouw woonsituatie:
- Koophuis? Dan heb je een inboedelverzekering en een opstalverzekering nodig. Heb je een hypotheek? Dan heb je waarschijnlijk al een opstalverzekering, die is verplicht.
- Appartement met VvE? Dan regelt de Vereniging van Eigenaren meestal de opstalverzekering. Zelf sluit je dan een inboedelverzekering af voor je eigen spullen. Lees meer over wanneer je een opstalverzekering moet afsluiten.
- Huurhuis? Dan sluit de verhuurder de opstalverzekering af. Jij hebt alleen een inboedelverzekering nodig.
Twijfel je welke verzekering bij jou past? Neem gerust contact met ons op. We denken graag met je mee!
Kom je er niet uit?
Inboedelverzekering afsluiten?
Jouw spullen zijn bij ons goed verzekerd. Tegen diefstal, water- en brandschade, en nog veel meer! Benieuwd?
Bereken jouw premieMeer informatie?
Bekijk voor meer details de uitgebreide voorwaarden van onze inboedelverzekering of het verkorte dekkingsoverzicht.
Bekijk dekkingen